BALÍČKY

V Oktopusy Agency velmi dobře známe naše klienty a zároveň víme, co v digitálních vodách nejlépe funguje. Na základě požadavků a představ zákazníků i našich dlouholetých zkušeností jsme připravili několik kompletních balíčků marketingové propagace v online prostředí.

Všechny tyto balíky služeb vám nabízíme ve dvou variantách: základní nastavení a pravidelná měsíční správa. V základním nastavení pro vás zajistíme například založení profilů na sociálních sítích nebo kompletní tvorbu PPC kampaní. Měsíční správa, jak již název napovídá, zahrnuje pravidelnou péči, sdílení příspěvků a aktualit i průběžnou optimalizaci. Vy už se pouze musíte rozhodnout, co pro své podnikání vlastně potřebujete, co zvládnete sami a v čem vám podáme naše pomocná chapadla.

1

CHCI BÝT VIDĚT
NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH


Vaše podnikání možná zatím nepotřebuje žádný web ani e-shop. Pro začátek bohatě postačí být vidět na sociálních sítích, navíc je to i výrazně levnější. Efektivní správa sociálních sítí zaujme vaše klienty natolik, že si případné absence vašeho webu ani nevšimnou.

Když budete pravidelně přinášet lákavý obsah, vaši fanoušci ho díky sdílení, komentování a lajkování mohou propagovat dál. Úplně zadarmo. Základem jsou správně nastavené profily, promyšlená strategie, relevantní hashtagy a chytlavý obsah. Postaráme se o vše. Ozvěte se nám a my pro vás připravíme nastavení i správu sítí Facebook, Instagram, LinkedIN a dalších.
 

Cena od 5 999 Kč

2

CHCI BÝT VIDĚT
NA CELÉM INTERNETU


Potřebujete nový web, který bude vidět. To jste na správném místě. Oktopusy Agency si nejčastěji vybírají klienti, kteří touží po moderních webových stránkách a viditelném růstu poptávky. Webovky vaše potenciální klienty zaujmou originálním designem, profesionálními fotkami a videy, ale i čtivými texty. Pořiďte si stránky, které budou milovat vaši čtenáři, ale i internetové vyhledávače.

Obraťte se na nás a o všechno se postaráme. A nejlepší na tom je, že vás to v první fázi nebude stát ani korunu. Abychom vám usnadnili rozhodování, připravíme pro vás koncept webu zdarma. Když si pak zvolíte společnou plavbu s Oktopusy, zajistíme vám kompletní propagaci vašeho nového webu.

Cena od 12 999 Kč

3

CHCI PRODÁVAT
HOREM SPODEM


Vlastníte kamenný obchod a rádi byste trochu nakopli prodeje zboží? Nebo máte zajímavý produkt a chcete o něm dát vědět široké veřejnosti? Nejlepším řešením pro vás bude internetový obchod. Vsaďte na naše dlouholeté zkušenosti s výstavbou i správou e-shopů blýskavých jmen.

Postavíme vám přehledný e-shop, připravíme poutavé popisky k produktům a zajistíme fungující online propagaci včetně PPC kampaní a optimalizace stránek pro vyhledávače. Ve vašem novém internetovém obchodě budou klienti rádi nakupovat a často se vracet. 

Cena od 19 999 Kč