CHCI NOVÝ WEB! JAK ALE NA TO?

Jste začínající podnikatel, který tuší, že součástí stavebnice zvané úspěch je mít hezký, jednoduchý a vše říkající web? Skrze vaše nové webové stránky chcete získávat zakázky a zajímavé obchodní partnery?

Nebo jste léty a úspěchy (i neúspěchy) prověřený obchodník, kráčíte s dobou, máte nový vůz, dokonalé sídlo firmy, a ještě dokonalejší asistentku, ale na svůj web jste jaksi zapomněl? Přesto však tušíte, že v době, kdy Zlatými stránkami už nikdo neprolistuje a internet hraje ve firemní prezentaci první housle, hodně pokulháváte?

Jste výrobce parádního produktu a rád byste kvalitní prezentaci, jakou váš výrobek zaslouží, a potřebujete prestižní webové stránky?


Nebo jste snad člověk s jasnou vizí, jen se ztrácíte v záplavě firem, které vám přítel Google vyplivne po zadání fráze „chci web na míru“? V tom digitálním oceánu najdete spousty žraloků se zářnými referencemi obřích, miliardových firem. Tyto firmy zaměstnávají týmy designerů, kodérů, markeťáků, projekťáků, vizionářů, misionářů, manažerů a za váš vysněný web si účtují statisíce, které dát nemůžete…

Proto jste se z posledních sil obrátil k řešení, které vám v hospodě u čtvrtého pivka doporučil kamarád Alojz a nechal si od něho postavit web za pár kaček… Lojza totiž říkal, že je to fakt brnkačka. A teď sedíte a čekáte, až vám někdo cinkne a objedná si váš produkt, ale nikdo nevolá, nepíše… Přemýšlíte, jak z toho ven.

Právě pro vás jsme připravili krátký, čitelný a běžnému laikovi srozumitelný návod jak na to, abyste se mohl odrazit od dna a váš telefon brzy zazvonil. Každý týden vám na našem blogu připravíme nový článek na téma jak postavit a spravovat váš web.

V příštím článku vám vysvětlíme, co znamená pojem e-commerce.
A jestli nechcete čekat, tak nám rovnou brnkněte a my vám o tom řekneme „své“.


Vaše
Oktopusy

Zavolejte kdykoliv
777 305 425

Dáváte-li přednost mailu
info@oktopusy.cz

A nebo rovnou vyplňte
kontaktní formulář