FACEBOOK

━━ PROČ VAŠE FIRMA POTŘEBUJE FACEBOOK? 

FACEBOOKOVÝ PROFIL ZNÁSOBÍ ŠANCI, ŽE VÁS OSLOVÍ NOVÍ KLIENTI.

A nejen noví klienti, na Facebooku vás už zaručeně hledají i stávající zákazníci. Že tam vaše firma ještě nemá profil? Nebo už jste si tu svou stránku založili, ale na správu Facebooku sami nemáte čas? O váš profil se rádi postaráme se stejnou péčí, jako by byl náš vlastní.

PRAVIDELNÁ AKTIVITA

KVALITNÍ FOTKY A GRAFIKA

LÁKAVÉ POPISKY

SPRÁVNĚ ZACÍLENÁ REKLAMA

REPORTING 

Jedině pravidelně aktualizovaný profil naláká fanoušky, které postupem času proměníme ve vaše spokojené klienty. Příspěvky vyladíme k dokonalosti, aby si získaly zaslouženou pozornost. Efektivní reklama na Facebooku pak zobrazí vaši nabídku relevantním čtenářům.

━━ SPRÁVA FACEBOOKU PODLE OKTOPUSY

JEŠTĚ NEMÁTE SVŮJ PROFIL? ZALOŽÍME FIREMNÍ ÚČET SE VŠÍM, CO K NĚMU PATŘÍ. ━ NAPLÁNUJEME FACEBOOKOVOU STRATEGII PRO SPLNĚNÍ VAŠICH CÍLŮ. ━ NAVRHNEME GRAFIKU I TÓN KOMUNIKACE NA MÍRU VAŠÍ CÍLOVÉ SKUPINĚ. ━ PRAVIDELNĚ VYTVOŘÍME ZAJÍMAVÉ PŘÍSPĚVKY A BUDEME KOMUNIKOVAT S VAŠIMI FANOUŠKY. ━ REKLAMA NA FACEBOOKU OSLOVÍ NOVÉ POTENCIÁLNÍ KLIENTY. ━ V DOMLUVENÝCH TERMÍNECH ZHODNOTÍME EFEKTIVITU KAMPANÍ.

Na nové příspěvky vaší firmy se fanoušci odteď budou vždy těšit. Postaráme se o správu i reklamu na Facebooku. A zvládneme i Instagram a další sociální sítě. Budete-li chtít, postavíme vám novou webovou stránku. Podívejte se na balíčky služeb a získejte náskok před konkurencí.