INSTAGRAM

━━ PROČ CHCETE S FIRMOU ZAMÍŘIT NA INSTAGRAM?

PROTOŽE TAM ČEKAJÍ VAŠI ZÁKAZNÍCI!

Jedna z nejoblíbenějších sociálních sítí dokáže nakopnout vaše podnikání, získat nové klienty a vybudovat důvěru pro vaši značku. Z náhodných kolemjdoucích se stanou vaši fanoušci, z fanoušků budoucí zákazníci. Poradíme vám, jak celý Instagram správně uchopit.

PRAVIDELNÁ AKTIVITA

KVALITNÍ FOTKY

POUTAVÉ POPISKY

SPRÁVNĚ ZACÍLENÁ REKLAMA

REPORTING 

Ukažte svým fanouškům, že nezahálíte. Nasdílejte zajímavé novinky. Představte potenciálním klientům, jak funguje vaše firma. Udělejte to tak, aby vaši fanoušci nadšeně hltali každý nový příspěvek a netrpělivě očekávali další. ANEBO TO ZA VÁS VŠECHNO ZAŘÍDÍME MY.

━━ PROPAGACE NA INSTAGRAMU PODLE OKTOPUSY

ŽE JEŠTĚ NEMÁTE PROFIL? ZALOŽÍME VÁM FIREMNÍ ÚČET SE VŠÍM, CO K NĚMU PATŘÍ. ━ NAPLÁNUJEME FUNGUJÍCÍ STRATEGII PRO PLNĚNÍ VAŠICH CÍLŮ. ━ SJEDNOTÍME GRAFIKU I TÓN KOMUNIKACE. ━ PRAVIDELNĚ VYTVOŘÍME A NASDÍLÍME LÁKAVÉ PŘÍSPĚVKY, VYBEREME KVALITNÍ HASHTAGY A UJMEME SE KOMUNIKACE S VAŠIMI FANOUŠKY. ━ BUDEME SPRAVOVAT PLACENÉ REKLAMY NA INSTAGRAMU. ━ V DOMLUVENÝCH INTERVALECH VYHODNOTÍME EFEKTIVITU.

Chcete profil, který budou fanoušci zbožňovat? Postaráme se o propagaci Instagramu vaší firmy. A zvládneme i Facebook a další sociální sítě. Umíme vám také postavit zbrusu novou webovou stránku. Mrkněte na naše balíčky služeb a získejte náskok před konkurencí.