OKTOPUSY

CHOBOTNICE K VAŠIM SLUŽBÁM

Tvorba webu a e-shopu

Dagmar Korbová, jednatelka Oktopusy agency s. r .o .

OKTOPUSY: Kdo jsme a co pro vás uděláme

S radostí vám představuji Oktopusy, společnost, kterou jsem založila v roce 2018 s cílem pomoci novým online byznysům, nevýdělečným e-shopům a nefunkčním webům chytit vlnu a odrazit se ode dna. Co jsem dělala do té doby? 10 let jsem působila v oblasti retailu a dalších 10 získávala cenné zkušenosti v e-commerce a marketingu, a to i na klíčových pozicích ve významných českých firmách v segmentu módy a životního stylu. Svůj první e-shop jsem spustila v roce 2008 a po několika letech ho úspěšně prodala. 

Proč Oktopusy? Stejně jako chobotnice, považovaná za jednoho z nejinteligentnějších obyvatel oceánů, roztahuje společnost svá chapadla hned do několika různých směrů. Ty ale nejsou vybrané náhodně, naopak: velmi úzce spolu souvisí a jen uchopí-li se jako celek, mohou online projektům přinést skutečně dlouhodobý úspěch a růst.

Dagmar Korbová, jednatelka Oktopusy agency s. r .o .

Oktopusy nenabízí jednostrannou službu, ale ucelené poradenství v oblasti tvorby a správy webů a e-shopů s přesahem do offline a digitálního marketingu a ekonomického řízení projektů.

V čem je náš přístup jiný? Unifikované postupy jsou nám cizí: dobře víme, že každý klient je jedinečný, a proto vyžaduje jedinečný přístup. Na jednotlivých činnostech nikdy nepracujeme se stejnými lidmi, ale s týmem ušitým na míru povaze projektu i osobnosti klienta. S mnohými z odborníků a specialistů na jednotlivé oblasti spolupracujeme už více než 10 let.

Každý projekt řídím osobně, vím o něm první poslední, a proto jsem vždy tou hlavní (a jedinou) kontaktní osobou. I to je důvod, proč nikdy nepracuji s desítkami klientů najednou: každý si zaslouží moji plnou pozornost a špičkový servis.

Postavíme vám e-shop nebo web, ale tím to pro nás nekončí. Váš projekt spolu s vámi rozjedeme, připravíme pro vás základní marketingové i obchodní plány, a budete-li chtít, postaráme se o jejich realizaci od začátku až do konce.

Hodíme vám záchranný kruh,
když řešíte:

Rozjezd

podnikání na internetu, se kterým si nevíte rady. Nezáleží na tom, zda plánujete e-shop nebo akviziční web. Hravě si poradíme s obojím.

Nevýdělečnost

e-shopu, který prodává méně, než byste potřebovali. Zjistíme, kde ztrácíte zákazníky a proč se vám nedaří plnit plány. A pak to napravíme.

Nefunkčnost

webu, který přivádí jen minimum nových klientů. Podíváme se na zoubek tomu, proč k vám nikdo nechodí nebo odchází bez kontaktu. A změníme to.

Neznámost

značky, kterou chcete dostat do světa. Nevídáno, neslýcháno… je to i váš příběh? Najdeme ty správné cesty pro budování vašeho brandu a řekneme o vás „všem“.

Klienti pro nás nejsou čísly na fakturách

Zaručený recept na úspěch v digitálních vodách neexistuje, a proto ke každému projektu přistupujeme 100% osobitě.

S našimi klienty rádi pracujeme dlouhodobě a zjistíme-li, že jsme na stejné vlně, stojíme po jejich boku často i několik let: od jejich prvních krůčků v online světě třeba až po úspěšnou expanzi do zahraničí.

Na problémy pohlížíme komplexně a strategicky, využíváme celou škálu online nástrojů a kanálů a vždy hledáme nové cesty k dalšímu růstu, ať už pro váš byznys znamená cokoliv.

Zakládáme si na osobních setkáních: naše klienty chceme poznat nejen po obchodní, ale i lidské stránce.

Ke každému projektu přistupujeme, jako by se jednalo o naše vlastní podnikání.

Na věci pohlížíme komplexně. Nikdy ne jen z pohledu obchodu nebo marketingu, jsou to totiž spojené nádoby.

Přemýšlíme a jednáme strategicky na základě dlouholetých zkušeností.

Nepracujeme se stále stejnými lidmi, každému klientovi sestavujeme tým na míru.

Jak to s námi funguje

Na začátku se budeme hodně ptát: na vaše podnikání, klienty či zákazníky, konkurenci i očekávání. Dáme hlavy dohromady a na základě toho, co jsme zjistili, navrhneme ideální řešení a tým, který ho zrealizuje. Podrobně vám je představíme. Skvělá zpráva: až doteď pro vás bylo vše nezávazné a úplně zadarmo. Bude-li se vám náš návrh zamlouvat, připravíme objednávku či smlouvu o dílo a pustíme se do práce.

Potřebovali jsme nahradit původní, nefunkční a zastaralý web a způsob komunikace. Do měsíce jsme dostali návrh nových řešení, která našim klientům poskytují informace rychle a srozumitelně. Oceňujeme vstřícnost, která setrvává nadále.

JUDr. Josef Lát Notář

Topíte se ve svém online projektu? Potřebujete podat pomocné chapadlo? Nebo jen máte dotaz?

Řekněte nám prosím něco o sobě a v krátkosti popište i váš projekt.