V DIGITÁLNÍCH VODÁCH JAKO DOMA 


TVORBA
WEBOVÝCH STRÁNEK

ABY VÁŠ WEB NESKONČIL NA DNĚ OCEÁNU A SPOLEHLIVĚ PLNIL VAŠE CÍLE, JE  NEZBYTNÉ:

PONOŘIT SE DO HLOUBKY 
⇄ VSTUPNÍ ANALÝZA

POKOŘIT ŽRALOKY DŮVTIPEM 
⇄ ORIGINÁLNÍ COPYWRITING

ZAJISTIT PRVOTŘÍDNÍ LOĎ
NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY

ROZVÍŘIT STOJATÉ VODY
⇄ SOCIÁLNÍ SÍTĚ, MARKETING, PR

JSME CHOBOTNICE
A NÁŠ MOZEK SE ŘÍDÍ VAŠÍM CÍLEM

Žijeme v digitálním světě a umíme se v něm skvěle orientovat. Oktopusy agency díky svým rychlým chapadlům dokáže tvořit úžasné nové weby, které mají hlavu a patu. Jsme tým nadšených lidí s mnoholetými zkušenostmi z e-commerce a víme, jak jsou webové stránky důležité pro malé i velké podnikatele. Proto si na nich dáváme maximálně záležet. 

VAŠE NOVÉ
INTERNETOVÉ STRÁNKY

Jsme chobotnice, ale rozhodně nebudeme vařit z vody. Nejdřív ze všeho vás chceme co nejlépe poznat. Jedině tak pronikneme do tajů vašeho byznysu a postavíme vám web na míru. VAŠE cíle jsou pro nás hnací silou.


KOHO JSME UŽ VZALI POD NAŠE CHAPADLA


Každý úspěšný byznys potřebuje funkční internetové stránky. Moderní web zvýší důvěryhodnost vaší firmy, poskytne klientům nezbytné informace a v neposlední řadě vám přinese nespočet nových zakázek. Jaké firmy už se díky OKTOPUSY dokázaly prosadit v digitálním moři?  

Developerský projekt Astrid Garden tvoří moderní byty i kanceláře. Aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí, vytvořili jsme moderní web na mírus představením projektu, upřesněním lokality, obrazovou galerií a dalšími zajímavými detaily.

The World is Freeride

Vaše pojízdné letní kino kdykoliv a kdekoliv si budete přát. 
Originální projekt představují nové internetové stránky, kde najdete veškeré informace,
jak si objednat promítání.

Nové pražské studio krásy si žádalo moderní nový web. Přináší klientům důležité informace k jednotlivým procedurám a jejich ceník.

KONTAKTUJTE NÁS

A ZÍSKEJTE WEB NA MÍRU