TVORBA E-SHOPU

━━ PŘESVĚDČÍME VAŠE ZÁKAZNÍKY, ŽE CHTĚJÍ NAKUPOVAT JEDINĚ U VÁS!

Ať už prodáváte šperky, nábytek, nebo třeba akvaristické potřeby, klíčem k úspěšnému byznysu je přehledný internetový obchod. Vymyslíme pro vás jeho koncept, poradíme se strukturou webu, navrhneme design a nakonec to všechno převedeme do podoby úžasného e-shopu, v němž bude nakupování jedna velká radost.

ANALYZUJEME

PŘEMÝŠLÍME

REALIZUJEME

TESTUJEME 

━━ TVORBA INTERNETOVÉHO OBCHODU NA MÍRU VAŠEMU BYZNYSU:

NA ZAČÁTKU NAŠÍ SPOLUPRÁCE SE BUDEME HODNĚ PTÁT. NA VAŠE PODNIKÁNÍ, NABÍZENÉ PRODUKTY, KLIENTY, KONKURENCI I OČEKÁVÁNÍ. ━ DÁME HLAVY DOHROMADY A NA ZÁKLADĚ VŠECH POZNATKŮ NAVRHNEME STRUKTURU E-SHOPU, WEB DESIGN I TÓN KOMUNIKACE. ━ VYTVOŘÍME ZÁKLADNÍ KONCEPT ZDARMA A JESTLI BUDETE SPOKOJENI, PODEPÍŠEME OBJEDNÁVKU. ━ DOTÁHNEME CELÝ INTERNETOVÝ OBCHOD K DOKONALOSTI. RYCHLEJI, NEŽ ČEKÁTE. ━ DŮKLADNĚ VÁŠ NOVÝ E-SHOP OTESTUJEME A JAKMILE BUDEME MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÍ, PŘEDÁME HO DO VAŠICH RUKOU. ━ VŠECHNO VÁM TRPĚLIVĚ UKÁŽEME, VYSVĚTLÍME A NAUČÍME VÁS PRACOVAT V JEDNODUCHÉ ADMINISTRACI.

Využijte našich mnohaletých zkušeností v oblasti e-commerce a získejte díky modernímu e-shopu obrovský náskok před konkurencí. Internetový obchod pro vás rádi vytvoříme i v rámci kompletního balíčku, jehož součástí je i fungující online marketing. Přečtěte si, co můžeme udělat pro vaše sociální sítě a PPC kampaně.