TVORBA WEBU

━━ VE SVĚTĚ WEB DESIGNU JSME JAKO RYBY VE VODĚ.

Máte starší webové stránky, z nichž se příliš nehrnou žádné zakázky? Nebo rozjíždíte zbrusu nový projekt a rádi byste ho prezentovali na internetu? Pak jste tu správně. Díky dlouholetým zkušenostem ze světa e-commerce společně vytvoříme fungující webovky, a nastartujeme tak váš byznys.

ANALYZUJEME

PŘEMÝŠLÍME

REALIZUJEME

TESTUJEME 

━━ NÁVRH WEBU, KTERÝ OPRAVDU FUNGUJE.

NA ZAČÁTKU NAŠÍ SPOLUPRÁCE SE BUDEME HODNĚ PTÁT. NA VAŠE PODNIKÁNÍ, KLIENTY, KONKURENCI I OČEKÁVÁNÍ. ━ DÁME HLAVY DOHROMADY A NA ZÁKLADĚ VŠECH POZNATKŮ NAVRHNEME STRUKTURU, WEB DESIGN I TÓN KOMUNIKACE. ━ VYTVOŘÍME ZÁKLADNÍ KONCEPT ZDARMA A JESTLI BUDETE SPOKOJENI, PODEPÍŠEME OBJEDNÁVKU. ━ DOTÁHNEME CELÝ WEB K DOKONALOSTI. RYCHLEJI, NEŽ ČEKÁTE. ━ DŮKLADNĚ WEBOVKY OTESTUJEME A JAKMILE BUDEME MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÍ, PŘEDÁME NOVÝ WEB DO VAŠICH RUKOU. ━ VŠECHNO VÁM TRPĚLIVĚ UKÁŽEME, VYSVĚTLÍME A NAUČÍME VÁS PRACOVAT V JEDNODUCHÉ ADMINISTRACI.

V Oktopusy se věnujeme tvorbě webů s plně responzivním web designem a vytváříme nadčasové webové prezentace, které vám budou sloužit spoustu let. Na nějakou dobu vám odpadnou starosti s neustálou modernizací webu, a budete se tak moct plně ponořit do vlastního podnikání. Chcete ještě více uvolnit ruce? Zajistíme pro vás správu Facebooku či Instagramu, nebo připravíme profesionální PPC kampaně.