WEBOVÉ STRÁNKY

━━ OPOUŠTÍ VÁŠ WEB ZÁKAZNÍCI STEJNĚ RYCHLE JAKO POTÁPĚJÍCÍ SE LOĎ?

NEJVYŠŠÍ ČAS NA NOVÉ WEBOVKY!

Tvorba webových stránek a e-shopů nás neskutečně baví. Při této činnosti můžeme nahlédnout pod pokličku spoustě zajímavých oborů, protože bez poznání zákazníka a jeho byznysu se vytvoření webu neobejde. Vsaďte na naše dlouholeté zkušenosti s výstavbou a rozvojem internetových stránek.

ANALYZUJEME

PŘEMÝŠLÍME

REALIZUJEME

TESTUJEME 

━━ VYTVOŘENÍ WEBOVÉ STRÁNKY, KTERÁ BUDE FUNGOVAT PODLE VAŠICH PŘÁNÍ.

ZE VŠEHO NEJDŘÍV SE NÁM OZVĚTE, BEZ TOHO TO NEJDE. ━ ZAVOLÁME SI, NEBO SE SEJDEME NA SCHŮZCE A MY SI POSLECHNEME VAŠE VIZE. ━ V RÁMCI NAŠEHO OBLÍBENÉHO KONCEPTU ZDARMA NAVRHNEME ZÁKLADNÍ STRUKTURU WEBU A WEB DESIGN. ━ JESTLI SE VÁM BUDE LÍBIT, PŘEDLOŽÍME CENOVOU NABÍDKU A DOHODNEME SE NA SPOLUPRÁCI. ━ KONCEPT DOTÁHNEME AŽ K FINÁLNÍMU WEBU. VYLADÍME DETAILY, TEXTY I GRAFIKU. ━ OTESTUJEME VAŠE NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NA LIDECH. ━ PŘEDÁME VÁM WEBOVKY A UKÁŽEME, JAK S NIMI PRACOVAT.

TVORBA WEBU

TVORBA E-SHOPU

KONCEPT ZDARMA

Všechny naše weby jsou plně responzivní, spolehlivě fungují a umějí přivést požadované konverze. Vytvoření webové stránky na míru můžeme doplnit i realizací e-shopu, a zajistit vám tak spousty nových klientů. Postaráme se i o správu vašich sociálních sítí, napíšeme texty na web a nastavíme PPC kampaně, pokud si to budete přát. Všechny tyto služby jsou k dispozici i jako součást kompletních balíčků.